Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szucstom

    őstag

    válasz ubyegon2 #70034 üzenetére

    csak úgy halkan megjegyzem alapnak tényleg jók a leírások :) jópár dolgot vagy onnan tanultam meg, vagy magam kísérleteztem ki gugli segítséggel.

    1. Már csak a szerencsétlen huawei sticket kéne működésre bírnom és jó is lenne a rendszer.
    2. Érdekes módon amikor megváltoztattam a manjaro theme-t másra, egyből megszűnt a paneles bug. :Y :F

    PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

  • #30610944

    törölt tag

    válasz ubyegon2 #70034 üzenetére

    Mit mondtam, hogy valaszolni fogsz mert nem birod ki! Akkor tegyuk tisztba a dolgot, mert mar kezd tele lenni a hicopom veled.

    Azért nekem úgy tűnt, hogy sokkal konkrétabb segítséget próbáltam adni a kérdezőnek, mint azt, hogy olvasd el az Összefoglalót, ha megnézzük a kérdést:

    Erre a valaszod gyakorlatilag az volt hogy olvassam el azt a cikket ami az osszefoglaloban van. Magadat hazudtolod meg...en nem ertelek tenyleg.
    Radasul ezerszer leirtam Windows 10 van fent akkor az a cikk amire utaltal hol a fenebe segit? Sehol sem!

    Ahelyett, hogy itt utalgattal volna lett volna idod arra, hogy ertelmezd amit irtam. Ha figyeltel volna hogy Windows 10-et hasznalok akkor nem utaltal volna arra a cikkre. A sok energia amit abba fektettel, hogy cseszegess meg lejarass azt inkabb arra fordithattad volna, hogy ertelmes valaszt adjal. Igy megkonnyitetted volna a dolgom.

    Ezek utan is batran kijelentem te senkinek nem tudsz ertelmesen segiteni!
    Utoljara kerlek meg ne irogass nekem vagy rolam. Felejts el!
    Ha nem leszel ra kepes akkor a viszont latasra es tobbet be nem nezek ide mert total kiakasztasz mar agyilag. Azt tanulok egyedul es majd rajovok a dolgokra, hetek, honapok, evek alatt amit leredukalhattam volna egy kis segitseggel itt.
    Es itt befejeztem a veled valo kommunikaciot!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák