Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    válasz lionhearted #22479 üzenetére

    Mini iso-bol telepitettem, de akkor sem lett jo, mert a desktop telepites utan a unity-ban nem latszott egyetlen program sem. Aztan nem volt tray resz sem ahol mondjuk kilepes/ leallitas/ora stb. lenne. A desktop isobol telepitve pedig ujra es ujra a hibat produkalta. Vagy 10x telepitettem mar, frissitettem, tettem ra raring-backport kernelt, de ugyanaz elojott. 12.04.1-bol indulva meg Compiz is csinalt vicceket. Eskuszom egyszer felveszem az egeszet videora. Egy operacios rendszernek csufolt valami ilyet nem csinalhat. Raadasul egy relativ modern laptoprol beszelunk, ami akkor mar letezett, mikor kiadtak a distrot. Ugyhogy lehet nyugodtan az Ubuntut vedeni, de programozokent van fogalmam mit varhatok el egy OS-tol, de ezt nem mernem hasznalni. A windows ennel nagysagrendekkel stabilabb. Jelzem ujra, a hiba kizarolag ubuntuval jon elo. Meg X/K/L-ubuntuval sem. Tehat valahogy elbenaztak azt a verziot. A vicc az, hogy meg az OSX is hibamentesen fut ezen a laptopon. Ha ez nem egy rendszer lejaratasa az ubi reszerol, akkor mi? Arrol mar nem is beszelek, hogy kizarolag ezen a distron okoz malort, ha telepitem a privoxy-t. Ekkor boot utan kell egy enter, hogy mukodjon a belepteto resz. Weather indicator telepites a tarolobol szinten nem oke, mert beallitani nem lehet. Uj verzio telepitese a weboldalrol ugyanugy nem javit a helyzeten. Valami baja van a python-al. Privoxy mas distroval hibamentesen fut. Es friss telepitesrol beszelunk tobbszor is leprobalva a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák