Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Pszihonaranc #19634 üzenetére

    Gyakorlatilag az a kérdés, h szokásaidon tudsz-e változtatni? Legtöbb progi van linuxon, vagy van helyette más. Vannak programok, amiknek nincs teljes alternatívája (Adobe termékek - reader van, de a többi nincs, Sony Vegas, etc...), és ugye vannak a játékok... :D

    Miért szeretem én: gyors, nem kell töredezettség-mentesítéssel, víruskergetéssel foglalkozni. Miért imádom? Ha X progit telepítek, akkor nem rak fel mellé 10 db "ingyenesajándék kipróbálod-fizetős jujjdejó" progit. Win-en ez folyamatos harc, pedig tudok angolul és nem csak next-next telepítek. Nemrég még Chrome-ban is volt toolbar, ahol elvileg nem is lehetne. Rágugliztam, de másnak is van, szal. durva. Linux látványos, igaz GS-nél ezek egy részéről le kell mondani, de mégsem fapad kinézet. Rugalmas ablakok nagyon jó, nem szoktam csicsázni, de azt nagyon szeretem :DDD

    Ha nem ilyedsz meg a problémáktól amik adódhatnak és hajlandó vagy tenni (gugli, fórum, terminál, ilyesmik) a megoldásokért, akkor menni fog. :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák