Új hozzászólás Aktív témák

  • kisorosz

    tag

    Üdv!
    Valszeg már volta kérdés, többször is csak nem tudom milyen szavakkal keressek rá.
    Szóval, életemben először felraktam ubuntu-t laptopra, Win 7 mellé, azonban amikor indult a gép akkor nem volt bootloader nem tudtam kiválasztani a windowst, gondoltam, akkor leformázom és megint újra telepítem az Ubuntut (win telepítővel leformáztam az ubuntu partícióját, és a swapot) amikor viszont újra akartam telepíteni az Ubuntut akkor már nem ajánlotta fel a hogy Windows mellé telepítse, nem látja, ekkor nem telepítettem fel a linuxot, amikor pedig restartoltam, akkor ez a grub rescue jött be.
    Szóval, a kérdés, hogy a windows particíója elv érintetlen (első telepítésnél látta, másodiknál nem) akkor miért nem tölt be, mit kavartam be azzal, hogy leformáltam a linuxos rendszert?
    (Pendriveról telepítettem, ha ez számít.)
    Vissza tudom hozni még a windowst, vagy inkább mindkét rendszert telepítsem újra, ha igen milyen sorrendben?

    Előre is köszönöm a szakiknak :R

    "Listen, you lot,you're all whizzing about,it's really very distracting. Could you alljust stay still a minute? Because IIIIIIIIII AAAAAAAM TALKIIIIIIIIIING!" (Doctor Who - S05E12 - The Pandorica Opens)

Új hozzászólás Aktív témák