Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torma1981

    veterán

    válasz BloodRay #16408 üzenetére

    Na ezek szerint tükrözi a cég hozzáállását a dolgokhoz, hogy alpári módon kell kommunikálni egy segítő szándékkal írt hozzászólásokhoz. Azért egy LG szervizes is írhatna ide, hogy elfogadják-e a garancialevelüket.
    Szóban, levélben mindent lehet állítani. A boltról csak jókat tud mindenki mondani. Itt nem is az volt a lényeg, hanem hogy milyen garanciát adnak. Ha netán megszűnik a bolt stb hol tudja az ember érvényesíteni.
    De erre még mindig nem válaszolt senki. Senki nem erősítette vagy cáfolta meg hogy LG garancia él-e náluk.

    [ Szerkesztve ]

  • pcdreamshop

    csendes tag

    válasz BloodRay #16408 üzenetére

    Valóban felhívtam a reklámozott cég számát és teljesen normális hangnemben megkérdeztem a tulajdonost, hogy mit tud ezekről a rágalmakról. Egy pillanatra sem emeltem meg a hangom, és nem fenyegetőztem semmivel. Megkértem amennyiben ismeri a hozzászólások íróját legyen kedves szólni neki, hogy fejezze be az alaptalan rágalmazást. Ezek után elnézést kértem a zavarásért és elköszöntem! Amennyiben bármilyen pejoratív jelző elhagyta a számat, az az irományok tartalmának szólt nem pedig személynek! Ön nem érti, hogy miért nevezem mocskolódásnak amit csinál, nos a teljesség igénye nélkül:
    -Ön szerint lopott v. fénymásolt garanciajegyet adunk. (ha az LG-nél dolgozna tisztában lenne az LG garancialevelek biztonsági jellemzőivel pl., hogy többek közt speciális UV tintát tartalmaz amely a fénymásolaton nem látszik. És vajon honnan lopnánk kazalnyi garjegyet?)
    -Még az általunk forgalmazott készülékekről sem tartja kizártnak, hogy azok lopottak. (ez mi ha nem rágalom)
    -Szlovákiában utaztatott ilyen-olyan csalásokon átment termékekről beszél! (ha veszi a fáradtságot és utána néz a nyilvános papírjainknak látná, hogy nem vásárolunk külföldről semmit, sőt EU-adószámunk is csak 2-3 hónapja van, mivel az árgép fizetős lett és a tulajdonosa német.)
    -Kategórikusan kijelenti, hogy az általunk forgalmazott termékekre nincs garancia. Amikor egy vásárlónk elküldte a számlánkat és a garjegyet az LG-nek azt a választ kapta, hogy teljesen rendben van, akkor Ön gyermeteg módon beírta, majd eligazítja az ügyfélszolgálatosokat!!!
    Tovább nem is folytatom, mivel ezzel is bőven kimerítette a hitelrontás, és a becsületsértés fogalmát!
    Azzal, hogy valaki jószándékú tanácsokkal lát el másokat semmi gond nincs, sőt ha valaki jogos felháborodásában ír negatív véleményt az is rendben (velünk sincs mindenki megelégedve).
    Azonban itt a tapasztalatokat kellene cserélni, nem pedig összeesküvés elméleteket gyártani! Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy hasznos tanácsokkal tudja ellátni a kérdezőket legyen kedves és szorítkozzon a saját tapasztalataira és hanyagolja a mások számára kellemetlen feltételezéseket!
    Ön nevesített bennünket és nem általánosságban írt a webshopokról (ez nagy különbség)!
    Kettőnk közül nem hiszem, hogy én írnék "bicskanyitogatós, alvilági stílusban" az Ön megjegyzéseiből árad az érthetetlen düh! Amennyiben beszélni kíván velem küld egy mail-t az email címünkre, és szívesen felhívom vagy megadom a privát számomat amennyiben Ön nem szeretné megadni a sajátját.

    Egy kérdezőnek: 2 év a garancia nálunk amely érvényesíthető LG-nél, sajnos az 5 év gondoskodás promócióban nem vagyunk benne. Az LG honlapján minden üzlet fel van tüntetve aki benne van, ott egyszerűen le lehet ellenőrizni. A regisztrálás picit talán túl egyszerű, ugyanis gyakorlatilag bárhol vásárolt készüléket be lehet regisztrálni (ezzel többen is visszaélnek), de a visszaigazolás a későbbiekben csak a számlával együtt lesz érvényes így nem lesz a garancia 5 év.

    Üdvözlettel: Nagy Gábor (pcdreamshop.hu)

  • smith1985

    csendes tag

    válasz BloodRay #16408 üzenetére

    Szia!

    Úgy látom, írásod szerint itt-ott gondok lehetnek az LG tv-k garijával. Tudnál esetleg adni egy linket ahol leellenőrizhetném a hivatalos viszonteladóit a márkának, csak hogy biztosan tudjam hogy kapok érvényes magyar garanciát. Előre is köszi!

Új hozzászólás Aktív témák