Új hozzászólás Aktív témák

  • PioDVD

    senior tag

    Üdv!
    Vettem egy 32lk6100-as tv-t, de nagyon nem vagyok kibékülve vele. Ez elvileg ips paneles, de nem tudom... Az egyik boltban magasan volt, így gondoltam, ezért sötétedik, ha oldalra lépkedek. Ott mégsem volt, csak a demo tv, teljes áron (a pénztáros hölgy fel volt háborodva, miért nem jó teljes áron :) ), megvettem másikban (ott nem volt kiállítva), de itthon normál magasságból nézve sem az igazi. Kicsit oldalra lépve (mondjuk 20-30 fok max.) és már sötétedik a kép. Ez mennyire elfogadható egy ips panelnél? Sem a 2 ips monitornál, sem a 42lf652v tv-nél nem ilyen durva, azoknál már szinte teljesen oldalról kell nézni hasonló sötétedéshez. Összesen 3 ilyen tv-t láttam, alulról nézve 2-t (egy 6100-ast és egy 6200-ast, ami ugyanaz, csak fehér) és a sajátot, mind ilyen.

    Nem voltam boldog, de (most tényleg) szerencsés van 1 pixel hiba, vissza tudom vinni.

    Szóval mi lehet ez? 100 e-ért ennyit tud egy 32-es LG? (azt sem mondhatni, hogy mer' olcsó hús és leve)

    Annyi előny lehet, hogy állítólag 2-3 hét múlva lesz glamour kedvezmény pl. az mm-ben, persze lehet, hogy előtte valahogy felmegy a normál ár. Viszont nem találtam más tv-t, ami spec. szerint jó lenne.

Új hozzászólás Aktív témák