Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz huncutka1029 #78421 üzenetére

    Nem használom tv-nek, ezért az a legfontosabb, hogy monitorként a legjobban jelenítse meg a képet.
    Most simán betudtam dugni a normál jack-et. Tegnap nem pattintottam be. :)
    Tudom, óvatosan szoktam frissíteni. Azaz, ha valami jól működik, akkor nem szívesen teszem, csak ha több visszajelzés alapján is érdemes. Most úgy voltam vele, hogy miután párszor összeomlott a böngésző, a wifi jelerősség nem volt túl jó gondoltam hátha ezen javítanak. (pár napja a K5500 Samsungnál alig ment a net, 30 helyett 1-2Mbit/s volt. frisstés után ok lett.)
    Szolgáltató ONT van (optika nethez) és utána kötve egy szolgáltatós Router. Különösebben nem tudok állítani semmit. 5-6 eszköz működik megfelelőn a házban. DHCP van, tűzfal beállítás nincs az ONT-ban. Windowsban nyilvános a hálózat..
    Van Logitech vezeték nélküli bill stb, de azért jobb lett volna egy olyan okosabb távirányító alapból. A neten nézett videók alapján már arra számítottam. Nem értem Euba miért mindenből a butább verziót adják. Árban filléres dolog lehet a gyártónak.
    Köszönöm szépen a leírást. ;)
    Jelenleg még a színekkel variálok. Nem könnyű átállni egy 26'-os kijelzőről.
    Kép üzemmód (PC ilyenkor kevesebb beállításra van lehetőség, de állítólag számítógéphez ez a jobb :F )
    Eredeti
    Háttérfény: 20 - 35
    Kontraszt : 82
    Fényerő : 65 -70
    Élesség : 10
    Színmélység: 60
    Árnyalat : 0
    Színhőmérséklet: 0 - W10

    Speciális beállítások
    Gamma: Magasság2

    További beállítások
    Fekete szint : Alacsony képvezérlés
    Szemkímélő funkció: Ki vagy Alacsony

    vond: Köszi, régi tv-n 16:9-ben volt jobb, de ezen nem látok különbséget és eredetin használom.
    Gyári beállítást hol kell? :U Nem találtam ilyen funkciót még, csak külön a képeknél, hangnál van visszaállítás alapra.

    huncutka1029: Én is kevertem a méreteket. :) Azt hittem 2.5 a normál és 3.5 az a nagy. (ami 6.3mm)

    Tehát Mo-n ezt a típust mindenki a butább távkapcsolóval kapja, ferrit szűrő és hdmi kábel nélkül, fémes színű talppal? :)

Új hozzászólás Aktív témák