Új hozzászólás Aktív témák

  • Bernyó84

    aktív tag

    válasz proly01 #6009 üzenetére

    "Írtam erről én is csak kicsit bonyolultabban.Most nem tudom belinkelni de azt vettem észre amit te is hogy a kép jobb és bal oldalán a szélein el van válva a kép mintha ahogy a 2 kép egymáson van a lenti mondjuk tovább tartana mint a fenti és ilyen 2cm es csíkban vízszintes vonalakat eredményez a kép jobb és bal szélén és ott a 3D teljesen szét van esve és zavaró a szemnek.Erről beszélsz nem?"
    Igen, erről volt szó.
    Eddig nem vágtam, hogy mire jó az a 3D nézőpont, de most majd kipróbálom. Azt vettem eddig észre, hogy ha azt a 3D nézőpontot változtatom ,akkor egy 2D -> 3D konvertált film képe térben hátrébb kerül, ha negatívba állítom ezt a beállítást (és persze a TV menüje is úgy változik).
    A filmeket KMPlayer-ben nézem... abban szerencsére tudom, hogy hogyan kell teljessé tenni a képet :), de azért köszi az infót.

    Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

Új hozzászólás Aktív témák