Új hozzászólás Aktív témák

  • edeleny

    őstag

    válasz fairlane75 #4810 üzenetére

    Na hát ha kicsit én is leírhatom a véleményem.

    LG TV, és házimozi mellé megvettem a média lejátszót. A lent említett típust.(LG DP1W)
    Az első barátkozásunk után azt mondtam, életem egyik legrosszabb döntése volt.
    Aztán barátkoztunk még, és egyre jobban megszerettem.

    Van pár fájl, amit nem visz, de a TV viszi. (persze pont ezzel próbálkoztam először)

    DVD , BD iso-t kezeli, csak úgy mint a BD kiterjesztésű fájlokat. (a menüt ne kérdezzétek, mert mkv samle-ból csináltam BD lemezt, amit becsomagoltam ISO-ba.)
    Ha lesz kedvem leszedek valami 3d BD-t és neki engedem.
    Jelenleg 1080p/24Hz-re van állítva, röccenéstelenül visz mindent.
    DLNA gyors, nem szaggat. Ha a hálókábelt kihúzom átvált Wifi-re. Igaz az csak az avi-hoz elég.
    Legjobb a Simplink.
    A lejátszó, és a házimozi HDMI kábellel van a TV-re kötve, egymással meg optikain kommunikálnak.
    Ha bekapcsolom a médialejátszót, a TV automatikusan bekapcsol.Igaz a házimozit én kapcsolom be, és a filmet is a lejátszó távirányítójával indítom el, viszont utána már elég a TV távirányítója, azzal tudom vezérelni a házimozit is.
    Sajnos arra még a lejátszót nem tudtam rávenni, hogy azt is tudjam vezérelni.
    Ha kikapcsolom a TV-t kikapcsolja mindkét egységet, sőt áramtalanítja a külső 3,5" HDD-t is.

    És akkor egy kis kritika az LG-nek.
    Van egy tavalyi LE5500-öm. (a mostani LW5590)
    Nagyon tetszett benne, egyrészt, hogy a távirányítón volt olyan opció, hogy Simplink, és testre tudtam vele szabni. Az 5590-en nem találtam ilyet, viszont az 5500 távirányítóját remekül lehet használni erre. (puff neki 4. távirányító)

    Másrészt irtóra tetszett, hogy az 5500-ös káváján semmi kezelőszervet nem lehetett látni, ha közel tettem a kezem, érzékelte, és kivilágosodtak a gombok. Itt semmi ilyen nincs, ráadásul a bekapcsoló fény is marha csúnya, még ha ki is lehet kapcsolni.

    Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Új hozzászólás Aktív témák