Új hozzászólás Aktív témák

  • farkas-j

    őstag

    válasz Szulita28 #39714 üzenetére

    Én egy LG 23MA73D TV-t vettem a hálószobába mert én is mindenképpen IPS-t akartam (igaz egyenlőre csak TV-nek, és ez volt a max. ami elfért a polcon, pedig a talp sincs rajta. Konzolon van). És hogy okos TV legyen ez is, vettem hozzá egy szuper jó kis Android sticket egy magic-kel. Ha le tudsz mondani a 3D-ről, akkor mindenképpen lebeszélnélek a drága Smart TV-król. Egy jó külső Android stick vagy box lazán kenterbe veri a legerősebb Smart TV-t is. Ráadásul az Androidnál filmlejátszáskor nincs gond a formátumokkal. Én még nem találtam olyan filmet, amit ne játszott volna le. Még a DVD ISO sem okoz gondot neki. (Egyedül talán a Blu ray ISO-t nem teszteltem, mert nekem nincs.) A TV-vel alapvetően elégedett vagyok, bár most éppen elvitte a szerviz futára, mert van egy kis szoftver bugja. A kedvencek beállításával van gondja. Sajnos házilag nincs lehetőség a firmware frissítésre, mert sehol sem hozzáférhető a új firmware. Állítólag csak a szervizben van lehetőség a frissítésre. Nekem csak a távszabályzója nem tetszik, de már úton van Kínából a háttérvilágításos normális elrendezésű verzió. A sötétben ugyanis össze lehet rajta keveredni. PC monitorként nem használtam még, de szerintem tuti jó lenne arra is.

    Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Új hozzászólás Aktív témák