Új hozzászólás Aktív témák

  • xedamen

    senior tag

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy adott egy LG 32LW570S 3D-Smart TV.

    Rengeteg filmet néztem már rajta. A legtöbb 3D-s filmnél volt egy kis elcsúszás. Igazából nem tudom ezt hogy mondják, a lényeg, hogy a 3D-s filmnél a 3D-s tartalomnak néha látszódik a második kontúr, ami ugye a csúsztatott kép. Nem csak a filmeknél, de az LG-s demóknál is! Ez normális?

    A másik: van egy 720 Gb-os külső winchesterem. Soha semmi baj nem volt a lejátszással! Full HD 3D-s filmek reccsenés nélkül mentek, de mostanság a sima 1080p-s filmek beszaggatnak. Nem csak a gyors jeleneteknél, s nem csak a nagyon világos részeknél! Egy sötétebb sima beszélgetéses résznél csakugyan!

    Általában a film közepénél kezdődik az akadozás, 1-1,5 óra után!!! Mintha megunná... Ha megállítom 5-10 másodpercre, majd elindítom, akkor nem akad kb 5 másodpercig, majd megint kezdi...

    Hiába kapcsolom ki a True Motion-t és a winchestert is formáztam és próbáltam más pendrive-van is, de az is akadt...

    Vigyem vissza a TV-t? De mit mondjak? "Bocsi, az a bajom, hogy a TV-n akadoznak az nCore-os filmek??!!" :D

    Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat :) Remélem valaki tud segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák