Aktív témák

  • VictorHUN

    aktív tag

    A típus:

    Eszköz leírása LGHL-04P LG HL-04P MT8575 ATA Device
    Sorozatszám MT8575 Firmware
    Firmware revíziója 2200
    Puffer mérete 2 MB

    Az lenne a gondom vele hogy nem akarja lejátszani a blu-ray filmeket (eredeti lemezről).
    Próbáltam a totalmedia , powerdvd programot és egyiksem hajlandó lejátszásra bírni a filmet. A totalmedia progi állandóan ezt a hibát írja ki: THE DISC CANNOT BE PLAYED
    Vinyoról letudom játszani a filmet. A BD-rom betudja olvasni a lemezt és a fájlokat át tudom másolni a vinyóra. Már kipróbáltam azt is hogy újra rakom az egész windows-t de úgy sem sikerült. Valaki tudja hogy mi lehet a megoldás? Újabb firmware-t nem találtam ehhez a típushoz. Hibás lenne a BD-ROM player? De akkor a fájlkezelőben miért tudja beolvasni a fájlokat minden hiba nélkül? Power dvd meg állandóan frissíteni akarja a lejátszót. Már jönne be a teljesképernyő és akarná elindítani a lemezt de újra és újra kidobja hogy frissítsem a power dvd lejátszót. Azok után is felajánlja ugyan azt a frissítést miután rányomtam hogy frissítse és kiírja hogy a frissítés sikeres. Valami miatt nem nagyon akar lejátszani egy lemezt sem. Hardverkövetelményeknek a gépem megfelel a blu-ray lejátszásához

    David Icke: Ébred már az oroszlán

Aktív témák