Új hozzászólás Aktív témák

  • Rocker-Gabes

    újonc

    Gyorsba tudok most nektek véleményt írni.Ajánlották és megvettük Airfree P150 légtisztítót.Pince + földszinten anyósom lakik, 1. emeleten pedig sógóróm.Beköltöztünk csak ideiglenesen a fenti 21nm es szobába.(Munka miatt költözünk itt tanyáztunk 1 darabig).Fenti szinten is van fürdö,konyha 2 szoba és persze 1 belső lépcsőlejáró + a házban a padlófűtés.1.emeleten persze hogy anyósom be nengedi és bent is hagyja a 2 macskát de persze a mudi kutya is van hogy itt pihen.Fenti emeleten kb 64-70 százalékos a páratartalom.A mi szobánk és a mellette lévő konyha ablakai,falai tiszta vizesek.
    Feleségem allergiás minden állatszörre,és persze a penészre is,elvileg a porra nem de az sem egészséges.
    NAH szóval a saját tapasztalatom Mindenki saját felelőségére olvassa el.Megvettük a Airfree P150 légtisztító szelőztetett helyen üzemeltettük 1óráig hogy a por leégjen róla de nem éreztem büdösnek bevittem a 21nm-es szobába.Kb ott is ment 1 órát feleségem feljött és már nem annyira köhögött nem jöttek ki rajta annyira az allergia tünetei.Este sem volt vele semmi probléma,nem volt fulladása.Reggel lehoztam a légtisztítót próba képp.Főzés és egyébb itteni laptopozások miatt azaz itt volt dolgunk.Konyha,ebédlő,nappali kis folyosó egyben ami kb 60nm-er és itt vannak a macskák.Itt is érezhető volt a változás már nem volt annyira érezhető a tünetek.Röviden tömören nekünk nagyon megérte.Semmi hangja és feleségem is jobban van tőle.Sziasztok

Új hozzászólás Aktív témák