Új hozzászólás Aktív témák

  • kurazsi

    csendes újonc

    válasz kano #1501 üzenetére

    Légtisztítót szeretnék venni 70 m2 panel lakásba. Allergiás vagyok és hiába voltam vizsgálatokon, nem derült ki mire. A nagyobbik probléma viszont, hogy a fürdőből / wcből folyamatosan áramlik a szellőzőn keresztül más lakások bűze, cigifüst, szarszag, pacal-szag, ami éppen jön. Gyanítom ettől vagyok sűrűn beteg.

    Ehhez kérném a segítségeteket, megfelelő-e a Xiaomi air purifier pro?

    A képen az A-val jelölt pontba helyezném el, hogy elejét vegyük a büdösnek ami a fürdőből / wcből áramlik.
    Így viszont attól tartok a hálóban és a nappaliban annyira nem érződne a hatása, mert messze vannak, pedig főként a nappaliban vagyunk. Attól félek, hogy a nappaliba téve (B pont) rámszívná a rossz szagokat és baktériumokat a szerkezet mielőtt megszűri a levegőt (pont az ajtóban van a gépem, nagyrészt ott vagyok). Mi legyen a fő szempont? Bűzforráshoz közel, vagy hozzám közel?

    Vagy jobban járnánk 2 kisebb (nem pro) légszűrővel? (Egyik A-ponton, a másikat viszem magammal B-ből C-be attól függően hogy alszom vagy nappaliban vagyok)? Sajna nem látom át mire képesek ezek az eszközök, meg tudja egy eszköz szűrni a lakásban a levegőt mindenhol?

    Köszi a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák