Új hozzászólás Aktív témák

  • gaga33

    tag

    válasz Gizmo86 #61698 üzenetére

    A hirdetések több mint 90% jelenleg is kapható szett ahogyan én is írtam nemrég, bolti ár felett legtöbbször még posta költség nélkül is...van aki megveszi pl ezt láttam elkelni 15k-ért mert hogy elfogyott pár nap alatt, (76917) :W :Yvannak akik vásárolnak, de azóta megint van sőt lesz is vagy 2 évig, mint az új SW harci csomag is,........ még mindig azt gondolom sokan kedvet kaptak a Legóhoz mint aranybánya de a pénz csak benne áll és kéne másra hát adjuk el.... olvasgatom sokan panaszkodnak nem vesznek meg semmit... persze hogy nem ha boltba kapható annyiért...(nem itt olvastam :))) Ha meg valami kifutott itteni viszonyokhoz képest drága, nem véletlenül ugyan azok hirdetnek hónapokig rendületlenül nem hogy inkább beérnék picit kevesebbel és nem kéne várni.... Bár lehetséges hogy szeretnek várni :)Van most egy Öreg horgász bolt Marketen 179990ft-ért. Biztos hogy nagyon pici az esélye hogy megveszik, nem tudom hogy mennyiért vette a hirdető, de ha szerencsés volt 41-50k között és nem évtizede. Most ha valakinek nem elég 90-100 ezer haszon az árulja.... Van Bonsai fa 17990ft. Szinte minden héten olcsóbb valahol..... Persze hogy a kutyának sem kell......Nem megbántva senkit de picit körültekintőbben kellett volna terveznie annak aki most futó fél éves szetteket akar eladni bolti ár felett....Akik meg 1 hetes szettet azok meg........ :D Bár néha elmegy az is mint a fenti példa utal rá...

Új hozzászólás Aktív témák