Új hozzászólás Aktív témák

  • R3ĐßuŁŁ

    őstag

    Sziasztok. Nos szétbombáztam a téli készleteket illetve a Fairground Mixert szóval felszabadult egy kis hely a vitrinekben. Sokat gondolkodtam, hogy mi menjen a helyére és az asszonnyal úgy döntöttünk, hogy LOTR és Hobbit készletek jöjjenek, de mivel mostanában nagyon sok régi készletet vettem újfent ezért változott a terv és Pirates illetve pár régi Castle kerül az üres polcokra. Ha érdekel valakit akkor csinálok pár régi reviewet, bár már sok össze van rakva és még pár készlethez be kell rendeljek 1-1 hiányzó elemet. Ma megjött a postás, de sajnos csak az egyik minifigurás könyv jött meg. Még bele sem lapoztam igazán, de már most mondom, hogy aki teheti ismét vegye meg, mert beszarás ez a könyv. Nos az egyetlen hátránya, hogy angol, de 255 oldal körül van és ugyebár 3 vagány figurát is kapunk a könyvhöz. No de nem is ragoznám hanem bedobok 1-1 képet hátha megjön a kedvetek rendelni egyet. :DDD 7150 Ft ingyenes kiszállítással. Köszönöm FrozeN fórumtársnak még egyszer az oldalt ! :R


    Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

Új hozzászólás Aktív témák