Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FrozeN`

    tag

    Menjetek a fenébe. Mind. Most. :O ;]
    Kezdve a tesómmal, akitől karácsonyra a 75035-t kaptam, így 10+ év után újra elkapott a lego láz, és a Spintires-ön felbuzdulva muszáj volt azonnal megvennem a 60059-et. Persze azóta felváltva bújom a bricksetet, kockarakót, vaterát, ezt a topicot...
    Ráadásul szerencsétlenségemre imádom a Star Wars-ot, így kapásból százezreket tudnék csak arra elcseszni. Az sem segített, hogy szóba került itt a topicban a Cantina... :O Kell. Vagy kéne. De szerencsére leküzdöttem a késztetést (egyelőre?), mert 20k nekem sok pénz. Aztán nézegettem a Microfighter-eket, de abból is 15k csak az első sorozat, és ugye jön a második. :F Már a kosárban voltak, de aztán végül az agyam nyert, mert megfogadtam, hogy nem fogok semmit gyűjtögetni, pedig ha valami, akkor ez a must have kategória. Szóval eddig minden fellángolást sikeresen legyőztem. Erre most az előző hozzászólásban link az újdonságokhoz, ahol meglátom ezt.... kikészítetek, nem lehet ezt sokáig bírni... :O :DDD

    Ja, és amúgy sziasztok, nem ígérem hogy sokat hozzászólok, de mostantól aktív olvasója leszek a topicnak... és.... menjetek a fenébe. :D

Új hozzászólás Aktív témák