Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    Szinte már éreztem a hsz megírásakor, hogy senkit nem fog meghatni, hogy azért vesztettünk, mert az ashe kiafkolt, persze csodásan megoldva... Feladásnál már csak 4 ember dönthetett a meccs végéről, de a meccs utáni lobbyban, nem mutatja pirosnak.... Akkor biztos visszajött, csak úgy...
    Igen, szedjük elő ezeket az átlagokat is.... Nyilván mindenkinek van szar meccse, mert jung nekem marhára nem akar menni, de kipróbáltam Olaffal.... Viszont, az, hogy mi 3/2 meccset ezért veszítünk el.... Vagy 3/3-ban mindig kapunk egy feedert vagy afk-t mégis le tudunk hozni 1-2-t az más....
    Gondolom nektek egy totál természetes story, hogy keményen tolod, mindent megteszel, majd lelép az utolsó percben, se szó- se beszéd és el is vesztettétek...

    Perma ban ezért... Nyilván, az afk-t meg ne is figyelje a rendszer.... Végülis 4 v 5-ben hagyni a csapatot sokkal megbocsáthatóbb bűn, minthogy beböfögök két-három ilyet idegből...
    De nem hibáztatok érte senkit, az tudja úgyis csak értékelni, aki átéli ezt. Jönne velünk valaki 5 meccset, nem lenne itt sem senki okos... Biztos, hogy meggyűlölnétek az egész gamet úgy ahogy van.
    "Pár hónapja nem volt rossz teamem"... Wow... nekem meg nap mint nap mindegy, hogy hova megyek, mit csinálok megkapom...
    Amúgy meg a Janna nagyon f** support... Bár, aki néz LCS-t az láthatja is miért... KB, mint nálunk, beugrunk ő meg menekül maxosan, mert nem tud semmit csinálni... Utána lévő meccsen Zileannel többet healeltem, mint ő, meg úgy mindenki... Nagy support, elférnek boton egy Sivir párossal, negatív dmg, 0 help, only KS...
    Ezért állok kb úgy hozzá, hogy mindegy, ha eltrollkodom, mert Jannaval nincs esély... Már bánom, hogy megvettem én is... 10 perc alatt dob boton egy 0/4-et :)

    Mindegy, végeztem, nem írok ide többet, itt sem kapok értelmes választ soha... :)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák