Új hozzászólás Aktív témák

  • FlasH-BacK

    senior tag

    NNa szóval. a képen majd átalakítom a feliratot valami értelmesebb betütipusra, csak lusta voltam nézegetni h melyik nézne ki jól (Dog, ha van vmi tipped, akor szólj)
    Csütörtökön lesz japán emelt szint írásbeli, remélhetőleg utána majd tudok kicsit több időt szentelni a movienak. A nagy dilemma viszont az, hogy ugye Joe mondta, hogy csak magunknak csináljuk meg poénbol, viszont én meg a lehető legigényesebbre akarom csinálni, mind szerkesztésben, vágásban, fragekben, mind minőségben. Szóval ezért akartam úgy, hogy tv-outra kiteszem codot, másik gépben meg a tv-ines kártyával felveszem, így lazán ki lehet hozni stabil 30fpst, durvább képminőség mellett is, arról nem beszélve, hogy hangot is lehet venni hozzá egyszerüen. Ellenben ha frapsal csinálom, akkor 20-22fps lesz, meg mivel az tömöríti már alapból a videót, így nem is olyan jó minőség. És a hangfelvétel is elég körülményes(elcsúszik, rossz minőségű, akad, stb). Előnye viszont a másikhoz képest, hogy akármikor fel lehet venni a videókat, viszonylag gyorsan. A másikat meg érdemes majd egyszerre megcsinálni, lévén hogy be kell rakni a tv-ines karit, meg összekötni a két gépet meg minden.

    Aki tényleg nagyon elfoglalt, az csak töltse föl a demokat a körlevélben megjelölt ftp-re, vagy ahonnan le tudom szedni! A frageket meg ráér később is kiírni, azzal is időt spórolunk meg ha nekem már lennt lesz a gépemen a demo. Meg Robaj, ha átmész akkor ugye lesz időd demokat nézegetni:P (legalább a tieidet amit még nem néztél át)!

Új hozzászólás Aktív témák