Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz NSiS #57575 üzenetére

    Én elfogadom, hogy maga a kisvállalkozás korrekt. Nem ő tehet arról, hogy a beszállítói milyen nehézségekkel küzdenek, például a Borovi a hosszú gyártási határidővel, vagy a másik a kötött méretű ajtóival. A topikban többen is kerestek az elmúlt hetekben CPL ajtót és mindenhonnan laza két hónapos vállalási határidőket kaptak alsó hangon.
    A JafHolznak van raktáron CPL ajtója, azonnal vihető, de csak DIN szabványú, abból is csak 3 méret, és ahhoz is csak 125 mm-es falra való tok van raktáron. A más falvastagsághoz való tok ott is 4-5 hét, a más méretű CPL ajtó ott is 8-12 hét.

    Egyszerűen nem a forgalmazón múlik, hogy a beszállítója mennyire van leterhelve.

    De ha gondolod, kérek tőlük ajánlatot a saját Borovi CPL ajtajaimra (megvan még a tavalyi megrendelőm a méretekkel), és megosztom veled a vállalt határidőt. Január vége előtt nem szállítaná ki. Ettől független a Borovi tartani fogja a vállalását, így a kisvállalkozó sem marad szarban a vevő előtt.
    Annyit súgok, hogy a névleges méreteim szerint 202,5 cm magas falnyílás méreteim vannak, ezt DIN ajtóból nem tudom kihozni, nem tudok úgy vágni az ajtólap aljából, hogy maradjon az alsó merevítésből valami. Csak az egyedi méretű ajtó jön szóba, amit a Borovi felár és plusz gyártási idő nélkül vállal.

    "Vosterről egy szót nem írnak" -> Katalógusok fülről komplett katalógus.. - Én vagyok a hülye, hogy itt néztem. Most már megvan, köszi. Igaz, nincs benne magyar szó. :U És igen, itt is kötött a méret. Maradjunk annyiban, hogy a Vostert nem ez a honlap adja el...

    Továbbra is: a magyar szabvány 210 cm magas falnyílásméretet kér, a DIN szabványból 213 cm, vagy 200,5 cm van, de raktáron a 213 centishez tartanak lapot. De elfogadom, te fasza gyerek vagy, berakod a 210-es nyílásba a 200,5 és a 213 centis tokot is. :R

    Ha már katalógusok, én egy HWZ-t is linkeltem volna, ha már Debrecen annak is a székhelye és lenne választék raktári kilincsből is rendesen.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák