Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz lemmy71 #97734 üzenetére

    Kicsit a nútot ki kellett szélesíteni, de ehhez úgy látom én hülye vagyok még így is. :DDD Pedig már megcsináltam 1 szobát 1 éve, gérvágó nélkül, de most valamiért nem akar összejönni a tökéletes illeszkedés.
    Néztem két tutorialt is [link] meg [link]
    De valamiért az én díszlécem nem akar élbe vágódni. Ha szépen leterítem a földre, úgy egymásba megy, mint valami képkeret, de oldalfalon át lehet mászni a két léc rés között. Nem értem. :F
    Még jó, hogy nem az új lécet kaszaboltam szét(najó 1-et, mikor már azt hittem a festés előtt leszedett régi gyakorlólécen már rájöttem :DDD ), hanem a régit, de valami nem kerek.
    Főleg amit vettem lécet, ezt akárhogy forgatod mind a két oldala lehet alul meg felül is, lehet itt kavarodok el. A led szalagos díszlécnek neki sem mertem állni 900ft/méter áron.. :Y
    Én meg azt hittem, hogy a gipszkarton álmennyezet rakás után ez lesz a legkönnyebb része, erre itt fogom a fejem,hogy hogy van ez. :D

    https://hardverapro.hu/apro/projectiondesign_cyviz_f32_vizsim_mozigep_projekto_4/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák