Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    runner 125
    Azt szeretném kérdezni, múltkor téma volt a a födémszigetelés hogy, ugye van nekem ez a betonszelemen. [kép]

    Beszéltem a helyi Dörken képviselővel, azt mondta hajtsam rá a fóliát tehát látod a lépcsőt és annak a felső fokára hajtsam rá és egy 5 centit lógjon túl, majd ragasszam le ehhez való Dörken ragasztóval. Az én esetemben a betonpárkány miatt nagyon körülményes lenne úgy fóliázni hogy az kiérjen teljesen amíg lehet. Mit gondolsz, egyetértesz a Dörkenes szakival?

    Illetve, a második réteg gyapotot tegyem rá erre a beton lépcsőre vagy azt valahogy máshogy oldjam meg?

    Ugxe volt szó itt arról hogy a széleket ahol van a betonpárkány azt tömjem ki gyapottal, de hogy fog az összeérni nekem a födémszigeteléssel? Tehát betömöm ahogy tudom és az kijön egyenesbe, pár centit lehet összeér, de nem sokat. Hogyha vágok háromszög alakú kőzetgyapotot lemérem hogy milyen hosszú a felület illetve a magasságát, majd elvágom ezt. Tehát lesz egy ék, egy háromszög. Így összeér a födémszigetelés és a betonpárkányra tett.

    Szerinted?

Új hozzászólás Aktív témák