Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz runner 125 #104736 üzenetére

    A láncfűrészes átvágós módszerrel le lehet ezeket zárni a víztől, csak nagy a költsége. Egyébként ez is attól függ mennyire vizes. Nálam is van ahol vizesek a falak, de nem nagyon, csak x idő után ledobta a vakolatot, már nem emlékszem mikor. Most több helyen is levertem és bevakoltam, de sima lb knauf vakolattal, nem szárítóssal. Pár nap alatt tökéletesen kiszáradt, legalul is. Kiderül majd mikor jelentkezik a probléma újra. Ha 4-5 évente le kell kapni egy kis vakolatot és újravakolni 1-2 helyiségben, akkor nem éri meg szerintem milliókat rátolni erre. Persze van olyan vizesedés is, ami jóval hamarabb problémát okoz, azt el lehet fedni például ilyen megoldással is. Jól is mutat és a fal is kiszellőzik. Ez mindig attól függ milyen mértékű a vizesedés. Egy megvásárolandó háznál ezt nyilván nem lehet megmondani. Maximum szakember tudná. Viszont ha észnél van az eladó, akkor ott leveri a vakolatot, bevakolja, átfesti és már csak nálad fog jelentkezni akár évek múlva. Emiatt (is) mindenképpen lutri egy ház megvétele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák