Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz lemmy71 #101808 üzenetére

    Sok mindent vettem már Kínából, többek közt rengeteg ledes világítást, eddig mind köszöni szépen, jól van :) Körül kell nézni, kitől mit vesz az ember, éppúgy, mint itthon is. Itt vidéken a pesti árakat minimum 3-al be lehet szorozni, és csak a silányat kapni, annál még a random kínai is jobb, az legalább olcsó. Ha meg rendelem, éppúgy rendelhetem Kínából is. A kipróbálás se garancia semmire, nem abban a fél percben fog kinyúvadni.

    Az általad linkelt oldal nekem több szempontból is szúrja a szemem: a szövegben még 16 W/m teljesítményt ír, lent a táblázatban meg már csak 12 lesz belőle, és nyelvtanilag helyesen a mértékegységek elé kell egy szóköz is. Tudom, a kínai sem különb, de egy komoly, kifejezetten ledes világításra specializálódott üzlettől nagyobb precizitást várnék.

    Ezt a sarok mizériámat nagyon nem érted :)
    Nem a fénycső (a neon az tök más) zavar. A kép bal oldalán ott a hosszabbító. Az fölé már nem tudom rakni a led világítást, mert ott a szekrény. Emiatt kell mindenhol kijjebb hoznom.

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák