Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scarf

    csendes tag

    válasz King Unique #23011 üzenetére

    Köszönöm az ajánlott linkeket!
    Bár próbáltam magamtól is összegereblyézni az infókat, az általad mellékeltek azért elég sokat segítettek!
    Arra jutottam, megpróbálkozom a Maxtor Portable-lel első körben, a WD egybeépítettjeivel szemben nekem egy picit vonzóbbnak tűnik. És, ahogy te is írtad, ár-érték arányban is kedvezőbb valamivel.
    A méret amúgy nincs kőbe vésve, az, hogy 2,5" vagy 3,5", voltaképpen nem döntő faktor, így pont ezen gondolkodtam még az előzőekben, hogy a gyári 4TB-s megoldás lenne-e a jobb, vagy ha egy belső HDD-t veszek ugyanekkora méretben, és azt raknám bele esetleg egy külső házba (akkor a 3,5" lenne az alap) - utóbbinál mondjuk még az a plusz vonzerő számomra, hogy lehet cserélni a belerakott HDD-t, ráadásul kapacitásban, márkában olyanra, amire éppen akarja az ember (ez a jövő zenéje lehet majd).
    Végigolvasva a bejegyzéseket most letettem a voksom a Maxtorra, és remélem, hogy nem járok úgy, mint a fórumtárs, akinek kijutott a jóból ebben a szériában.
    Tényleges átlagos felhasználás mellé meg nem is akarom túlgondolkodni, kezdetnek nekimegyek a feladatnak vele, remélem beválik!
    Köszönöm szépen a korrekt tájékoztatást és segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák