Új hozzászólás Aktív témák

  • Eyrual

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Mostani telefonom haldoklik (K4000 Pro; drága kisfiam lenyúlta és csúnyán meggyalázta..), szeretnék helyette rendelni másikat.

    Kis probléma, hogy cégesnek is használom folyamatosan dualsimmel, emiatt prioritás az érkezése, illetve 07.24.-től nyaralunk, ezért még előtte át kéne vennem.

    Évek óta messziföldéről szerzem be a mobiljaim, de most a sebesség miatt EU WH-ra van szükségem.

    Egyéb tárgyakat innen-onnan rendeltünk már EU-ból is, némelyik megdöbbentő sebességgel, pár nap alatt megérkezett... de mobiltelefonnal nincs tapasztalatunk. Geeket szúrtam ki élből, a "marketingjük" a sebességről kellően hangzatos.

    Szóval akinek lenne velük tapasztalata... azt szeretném kérdezni tőletek, hogy ha ma (2017.07.11.) rendelek Geekbuying IT stockból ("Shipping:in 2-5 Business Days"), és DHL-el felhozatom ("1-2 Business days"), van arra reális esély, hogy legkésőbb 07.21.-én át tudjam venni?

    Egyéb javaslatot is szívesen meghallgatok szállításra/weboldalra; a kiszemelt mobil egyébként egy Redmi Note 4 Global. iPon-on is láttam, de egy tízessel drágábban, átszámítva.

    Előre is köszi!
    :R

Új hozzászólás Aktív témák