Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz maj-viktor #51454 üzenetére

    Engem is bexopatott a Pandawill. Indítottam egy Ticket-et náluk, mert Január 29-ig garis a Xiaomi Hongmi telefonom. Random jelleggel a képernyő bal alsó és felső sarka olyan, mintha beégne és bizonyos színeknél vibrál, majd megszűnik a jelenség. Írtam nekik mi a szitu, erre mondják, hogy javítassam meg, küldjek számláról képet és ők kifizetik. Baxxák meg nincsen nekem makró fényképezőgépem, ráadásul egy kijelzőt fotózni rémálom. Mondom nekik, hogy se levideózni, se lefotózni nem tudom. erre, hogy küldjem ki, majd ők megjavítják... mondom kösz, de én utálom a javított telókat, inkább levásárolnám és ha kell ráfizetek a különbségre. Nah jelenleg itt áll a sztori. 4 napja erre már nem is válaszolnak. Mocskos szemét undorító bagázs. Szerencsére (kop-kop) a jelenség nem jött elő eddig már 5. napja. Csak hát mi van, ha egyik pillanatról a másikra bekrepál a kijelző... Nincsen másik telóm. Nem hogy ilyen f0s forint mellett még vegyek is másikat... Sony, Samsung nálam nem pálya. Itthonról telót soha többé.

    UI: Jelenne már meg végre a Jiayu S3 :DDD

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák