Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ruszi_tomi

    aktív tag

    Sziasztok, tapasztalatokat szeretnék megosztani veletek. Szóval, 09.08.-án rendeltem Chigon-éktól egy Xiaomi Mi3-mat, illetve egy Jiayu G4S-t. Eleve, hiába a csütörtöki, hétfői szállítás duma, kb. 1 hét volt mire feladták a csomagot a dhl-nek. Expressz szállítást kértem, fizettem, de több mint 2 hete vártam a telókra. Ezt még csak-csak elnézni az ember, de amikor végre valahára megjöttek a telók, sajna a Jiayu-nak hiányzott a hátsó kamera melletti LED-et takaró átlátszó védő műanyag. A LED egyébként működik, és a teló is. Esztétikailag elég gáz, plusz szvsz. később simán elromolhat a LED. Írtam ChigonCrag-nek, aki hosszú rizsázásba /Új az ellenőrző fiú aki ellenőrzi a csomagot, megbűnteti stb./ kezdett. / Ezután rákérdeztem mi legyen, erre a kici kínai közölte, hogy vagy vissza küldöm a telót, vagy némi refund. Ha vissza küldöm természetesen én fizetem az oda-vissza utat, természetesen 38 dolcsis, angliai postával :(. Közöltem vele, hogy Refund, erre ő vissza ír, hogy 10 dolcsi.......... Kb. 5 perc után közölte, hogy 15 dolcsi, senki többet. Írtam neki, hogy hogy 200 dolcsis telónak nehogy már a 7-8%-val szúrja ki a szememet. ezután már semmiféle válasz nem érkezett, emberünk eltűnt. Erre részemről ment a panasz Ali felé, 45 dolcsival. Ezek után a gari sztem felejtős....................
    Sztem Chigon-ék nem annyira jó választás már, kezdenek elszállni............... :F

    Oneplus 8T 8/256

Új hozzászólás Aktív témák