Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz Huma #229 üzenetére

    regebben eleg sok Vance-et olvastam, de mostanaban nem tud lazba hozni a klasszikus fantasy, a Kornya-fele vilag meg eppen belefer, ez a 'realista fantasy' nagyon bejon :)

    a Cherubion alkonya szeria tippet koszi, az Ej trilogiajat imadom a mai napig, a hajnallal nehezen birkozom (az mar nagyon a fent emlitett 'klasszikus fantasy' stilus), de az alkonyt azota el akarom olvasni hogy megjelent, majd korulnezek hol kapjato :)

    Szepestol a Tibeti orgonat kezdtem el egyszer vlamikor 10 eves korom kornyeken, de nem birtam sokaig. Lehet igy 20 evvel kesobb mar jobban bejon, nekiesek a Voros Oroszlannak, talan meg is van a polcomon :D

    Kassadin: a Warhammerrel megint csak az a bajom hogy az a hagyomanyos fantasy. regebben imadtam pl. Salvatore-t, ma mar nem birnam vegigolvasni

    ami viszont nagyon bejon, az a Reymond E Feist-fele Rift sorozat, az Erzoszivu magus nagyon fasza kis konyv :C

    most Neil Gaimantol olvasom az American Godsot, de eleg lassan haladok vele, lehet nem hullafaradtan kene utazas kozben nekiallni, akkor tobbet tudnek olvasni egyszerre 4-5 oldalnal :DDD

Új hozzászólás Aktív témák