Új hozzászólás Aktív témák

  • brazos

    senior tag

    válasz Aryes #23659 üzenetére

    ...Talán pont az volt a cél, hogy ne is tudd meg. Pont az ilyenek ellen van elrejtve. Még oda találnál menni reklamálni, hogy nem működik az addon ...

    Ne magadból indulj ki, és ne nézz mást se annyira idiótának, hogy egy hibás, nem lejátszható sorozat linkért a forrásoldalon reklamálna.
    Mivel valóban érdekelt az említett addon forrásának a címe, és valóban kíváncsi voltam, hogy a weboldalon se jelennek meg a példaképp itt megemlített sorozatból más évadok, mint ahogy az addon is csak az első évadot hozza fel, elugrottam oda, körülnézni, hát nem túl jó az összkép, mint a képeken is látható.(a belinkelt képeken a második és harmadik kép sorrendje véletlenül felcserélődött, de ez a lényegen nem változtat)
    Regisztráció nélkül a weboldalon minden kis mozdulatra reklám és játékoldalak jönnek fel, pl. egy ilyen.(EAT CELLS)
    Irtó nehezen jutni el egy lejátszó választó oldalig, és ha a jelzett lejátszó oldal nem megy, vagy nem jó, netán már törölt a link, (pedig a film, vagy sorozat felsorolásban még szerepel) akkor jönnek a 404-es hibaképek.
    Szóval, lehet, hogy ez régebben még jól működhetett, jelenleg már nem, nekem ez volt vele a tapasztalatom.

Új hozzászólás Aktív témák