Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razi

    tag

    válasz Rudee80 #2417 üzenetére

    Üdv!

    Ugyanez a helyzet velem is.

    csak egy példa:

    Video: [HEVC] / 62.1 Mbps / 3840x2160 / 23.976
    16:9 / Main10@L5.1@High / 4:2:0
    10 bits / HDR / BT.2020

    Audio: [AC3/TrueHD Atmos] HuN 5.1 448, EnG 7.1 4298
    Subtitle: [SRT] HuN + Forced, EnG
    Chapters: Included

    ilyen az amit most "néznék" de bármilyen film aminek hasonló paraméterei vannak az alatt össze szarja hugyozza magát a TV (Sony X800D 4K HDR). Szintén NAS-ról nézem a cuccot folyamatos kábeles LAN kapcsolattal. Szóval minden ugyanaz mint nálad. Ha PC-ről indítom el a filmet no problem csak épp nincs HDR signal amitől lassan már a falnak megyek. Még én is kipróbálom az USB-ről csatlakoztatott direkt lejátszást külső vinyó vagy pen drive formályában és ha azzal se indul el akkor felajánlok egy kisebb összeget valamelyik forumtársnak hogy verje szét a nassal a tv-met miközben én leülök és popcornal végignézem az egészet de azt legalább AKADÁS mentesen! :R

  • Razi

    tag

    válasz junkpod #2419 üzenetére

    Igen, már látom én is, hogy ez lesz belőle. Őszintén szólva ha már van egy ilyen televízióm és megfelelő internetem meg NAS-om, hogy folyamatosan ellássam megfelelő tartalommal, szeretném is ezt kihasználni. Tudnál esetleg javallani nekem egy media playert (ha valóban ezen múlik már holnap megvásárolom). Csupán arra lenne szükségem hogy alkalmas legyen hálózatba kötve a NAS-ról kiolvasni a filmeket, kizárólagosan magas felbontású magas bitrátájú anyagok miatt, olyanra van szükségem ami ezzel megbirkózik de nem kerül 100k-ba. Előre is köszönöm a válaszodat! :R

Új hozzászólás Aktív témák