Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Sziasztok. Zidoo X8 lejátszóm van. Kodival (ZDMC 17.1) kapcsolatosan volna pár kérdésem. Médiatárat próbáltam felépíteni tegnap, több-kevesebb sikerrel. Próbáltam követni hellyel-közzel zsigus leírását A filmeket sikerült betennem, igaz a borítók, és a tartalom angolul vannak. Elfelejtettem megnézni az alap Movie Database scraper beállításait, most meg utólag az istenért nem tudom megnézni, mert nem tudom, hol keressem, hol találom meg? A Sorozatokat viszont nem sikerült valamiért betallózni. Kétszer is próbáltam felvenni az egész Sorozatok mappát, ugyanúgy, mint a Filmeket, ennek köszönhetően most kétszer szerepel a Sorozatok mappa, és azt sem tudom, hogy kell törölni. Mondjuk erre már kaptam megoldást a Zidoo topicjában, délután majd megpróbálom. Meg akartam nézni a port.hu scrapert, de azt meg nem találtam meg a letölthetők közt. Egyáltalán nincs a listában. Erre tudtok megoldást? De igazából ha a Movie Database is tud magyar infókat adni, akkor az is jó. Az nem baj, ha a gépen (ahonnan a megosztott tartalom megy) a mappák, file nevek nem magyarul vannak? Attól még meg tudja jeleníteni magyarul a borítókat (esetleg a film rövid tartalmát)?
    És még egy kérdés (de nem az utolsó valószínűleg :DDD ): Egy Trust Veza bill.-el használam a Zidoo-t. Az valahogy lehetséges, hogy a funkcióbillentyűk (F1-F12) alapértelmezettként a másodlagos funkcióként működjenek?

    eladó: Asus TUF Gaming K3 mechanikus bill.

Új hozzászólás Aktív témák