Új hozzászólás Aktív témák

  • Elisa

    újonc

    Elisa
    (újonc)
    Sziasztok! Elisa/Orsolya vagyok. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a roller topicra! Ugyanis péntek óta, azaz Október 2.-a óta büszke roller tulajdonosnak mondhatom magamat. :) Találtam egy hihetetlenül jó rollert a neve Crivit Town Scooter. Hihetetlenül jó áron lengéscsillapítókkal és 200 mm-es kerekekkel! :) Én ahol használom elég rosszak az útviszonyok és szinte semmit nem érzek belőle. Ezt a márkát nehéz beszerezni azthiszem de gondolom nem lehetetlen. Egy kedves eladónál láttam meg zsír újjan árulta mivel amikor vásárolta több gyermeke is kapott és nem mindenki élt a lehetőséggel. :) Szóval én meg eldöntöttem, hogy veszek egy rollert mivel 3 gyerekeket viszek nap mint nap oviba, suliba és a bicikli nem opció mivel nem megoldható a legkisebb óvodás fiam miatt akire olyannyira oda kell figyelni. :) Viszont jelentem a roller megváltoztatta az életemet. Napi 3 km oda és 3 km vissza sétálásból már csak a napi 3 km maradt. :) Oviból suliból haza jövet lekapom a vállamról, kihajtom aztán rápattanok és negyed óra alatt otthon vagyok. Ez lesz később még kevesebb is. Mivel lábbal hajtós még szokni kell. :) De rajta vagyok! :) Hazatértem után a minap is sokkal sportosabbnak és energikusabbnak éreztem magam, álltam is neki a nagyobb takarításoknak, az otthoniak meg csak csodálkoztak! :) Bátran ajánlom mindenkinek akinek elege van a sétából és még sportolni is akar egy kicsit. :) Köszi, hogy itt lehetek köztetek! Úgy érzem valami különleges családba csöppentem! :D Mi rolleresek, tartsunk össze!! :) Sziasztok!
    https://youtu.be/CycOcRc6mqk
    https://www.lidl.de/de/crivit-scooter-big-wheel-mit-hoehenverstellbarem-lenker-mit-aluminiumrahmen/p331108
    Utóbbihoz google fordító ajánlott! :)
    Ez egy igazi sportcsoda ahogy a videón is látni! Németben 50 euro. Én itthon kifogtam 15000 ft-ért mert mint mondtam már valakié volt csak nem használta. :) Egyébként a Lidl biztos fogja még árulni. De fel is lehet őket hívni vagy a neten biztos találni. Legyen szép napotok! :) :C :DD :)) :C

Új hozzászólás Aktív témák