Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz haruspex #5027 üzenetére

    Kugoo S2 mini? Konkrétan egy gyerekroller, szóval nem az a baj, hogy nem kapni.

    Kugoo S1 se olyan hatalmas, pont fel lehet(ett) vele ugrálni villamosra, bár ha nem
    muszáj nagyon messzire menni, én inkább végigcsapatnék vele (ha bírja az akku),
    főleg a mostani, karanténos történetben. Írod, hogy a tömegközlekedés kiváltására
    is gondolsz, azért arra a lábbal hajtós szerintem nem a legkényelmesebb dolog.:B
    Sportolni lehet egy elektromossal is, főleg ha lemerül. Olyankor extra nehezítés.;]

    Pont ma vettem elő, kerekeztem kicsit az utcánkban: tényleg fel lehet húzni hátsó
    kerékre (mert ugye nem a szokványos verzióm van, hanem átépítettem). De ennyi.
    Jó buli. Viszont van egy játékroller beütése, szóval nem igazán ajánlanám.:))

    Ha már lábbal hajtós, én valami pneumatikus kerekűt keresnék. Tudom, hogy van
    kockázata a defektnek! De kényelme szvsz összehasonlíthatatlan. Meg a feeling:
    amikor jön egy ilyen műanyagkerekes a térkövön, kb. fél kilométerről lehet hallani.
    Ha nem lenne már meg a Kugoo, akkor én ilyenre neveznék be legszívesebben.:B

Új hozzászólás Aktív témák