Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    addikt

    válasz Dudee #21387 üzenetére

    Nevek fixek, csak van hogy össze vissza beszélnek a boltok meg az emberek :DDD

    mantis dual (dupla motoros, lt01 kijelző)
    v1 régi volt, szar kormány dióval, tört, félhidrós fékek
    v2 javított kormány dió, más szerintem nagyon nem volt (talán akku ici picit más, ez lett 18,2 ah), hidraulikus fékek
    v3 at inkább 2022 nek hívják, ezen van lámpa, index, duda
    v4(?) talán most jön egy újfajta kijelzős.
    Összes fenti verzió 60v 18,2 ah (lehet v1 csak 17,8ah volt?), dupla motor

    mantis pro:
    24ah akku minimotors vezérlő. Leggyorsabb, legjobb gyorsulás, legnagyobb hatótávú verzió.

    mantis plus/eco/valami volt még
    48v 18ah akku hátsó kerék hajtás, félhidrós fékek

    Minimotors akku upgrade nélkül nem éri meg. Vagyis picit jobbat gyorsul majd, cserébe darabosabb lesz és hangosabb. Persze van aki éli minimotors négszögjeles vezerlőjét, én pl rühellem.

    Mantis dual nemrég még 650k volt itthon csak most 2 rivális bolt (ultimateből kivált banda lett a revoltlab) verik egymást kaabo árakkal. Majd ha valamelyik feladta akkor megy vissza szépen az ára alis ár fölé vagy 200k val. Így most nem éri meg. 1 hónapja meg ki tudja, lehet 1 hónap múlva megint megéri majd szerintem :))
    Kintről is van gari, shop függő. Nekem warrior x hez szinte szó nélkül küldtek egy hátsó szabit és egy hub ot. De amit kint veszel, azt itthon csak szervíz árban és alaktrész árban fogják javítani. Így szerintem 50k t azért nem ér meg, de majd ha vissza megy haza ára akkor nem is kérdés számomra, hogy aliról venném.

    "Oh my Goa'uld!"

Új hozzászólás Aktív témák