Új hozzászólás Aktív témák

  • sheep

    addikt

    válasz donki #302 üzenetére

    Tudom, mindig kilootolom a banditákat., elvettem ennek is a maszkját, de itt sajnos nem segített.

    És most valami egyészen más:
    a lopakodás és íjászat hogy megy nektek?
    Én egy kicsit jobbra számítottam mindkét skillben:
    a lopakodásban 13 szinten vagyok, az erdőben aktiválom a forester meg kaméleon perkeket, felveszem a legkisebb zajt és láthatóságot adó ruhát, odasunnyogok a bokorba hogy majd jól hátbalövöm a kutyaütő ellenséget, de sajnos már kilométerekről kiszúrnak. Olyan szinten vagyok hogy az állatok gyakorlatilag nem szaladnak el előlem az erdőben, és a városban is simán kinyitom a legerősebb zárat a legtöbb ember mellett, nem veszik észre. Fogalmam sincs hogy mit kéne még csinálnom de a banditák mindig észrevesznek.
    Az íjászkodásnál meg 17-es szinten vagyok, master, a legjobb íjam van páncéltörő lövedékkel, kitanultam minden csínját-bínját, egy vaddisznó egy lövés, de az emberekbe vagy ötöt bele kell lőnöm. Van amelyik úgy néz ki mint egy sündisznó, az egyik haramiába nyolcat kellett lőnöm. A másik ami nem tetszik hogy hiába vagyok kimaxolva, két lövés között ugyanúgy 6mp telik el, ami nagyon sok. Nem tudom hamarabb felhúzni az íjat, pedig próbáltam többet is.
    Nem várom hogy lara Croft szinten legyek de azért azt hittem ennél könnyebb lesz ha kimaxolom.

    [ Szerkesztve ]

    MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

Új hozzászólás Aktív témák