Új hozzászólás Aktív témák

  • jankoboy74

    csendes tag

    válasz kisselandras #3373 üzenetére

    Megoldódott. Akitől vettem valamit rosszul csinált. Azt mondta hogy vissza állította alapra. De gyanus volt ezért vissza állítottam én is és lőn stimmel minden. Az viszont aggaszt hogy a play-ról le akarok szedni valamit és azt írja ki hogy megtelt a belső lemez. Hiába állítottam át alapértelmezettre az sd-re való tárolást csak nem akar semmit leszedni. Vagy is leszedtem egy pár dolgot de aztán már nem akar semmit. A belső szabad hely az csak 15MB mert az android lefoglal szinte mindent a 2Gb-ból. Nem is értem hogy lehet 2Gb belső tárhelyet csinálni. Egyébként minden oky lenne mert hibát nem nagyon véltem felfedezni. A régi szutyok telefonok után ez elég nagy változás. Nem azért mert nem tehetem meg hogy vegyek egy gyári samsung S5-öt de melóra a porba sajnáltam volna 150-et kiadni így egy samsung d500-ast használtam eddig.
    Valakinek ötlete lenne hogy az sd kártyára tegye ne a belső memóriába a playről leszedni kívánt dolgokat? Hozzá teszem hogy átállítottam hogy az alértelmezett irás-lemezt telefon memóriáról az sd-re. de így is azt írja mindíg hogy megtelt.
    Mire érted hogy hányasom van? Samsung Galaxy S5 klon. Vagy ezen kívül még valami másra gondoltál?

Új hozzászólás Aktív témák