Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Üdv újra
    Még múltkor raktam be képet erről az óráról:
    SIOBI

    Na azóta azért volt 1-2 pofon ezzel az órával. Igazából nem maga az óraszerkezet (kopp-kopp el ne kiabáljam) adta meg magát , hanem a szíj pff Első körben mente kivetetni a gyári szíjból pár szemet, ott azért elkértek 600Ft-ot. Kényelmes volt meg minden, de a leszorító része egy idő után kipattant és volt, hogy azt vettem észre fityeg a csuklómon az óra.Így vehettem másik szíjat. Igen ám, de valami illesztési bibije volt a toknál és nem volt mindegy milyen megy rá + a méret. Így kifizettem újabb összeget, ami 2800Ft. Szóval összességében a szíjcsere annyiba fájt, mint egy olcsóbb kínai óra.
    Olcsó húsnak híg a leve szokták mondani. Lehet pont kifogtam, mert még friss modell és én voltam az első aki megrendelte, de kissé keserű így a tapasztalat az elején :(
    Így ahogy most kinéz kb. mint ha bőrszíjas lett volna, de fémszíjat raktak rá effekt.
    Lehet el is passzolom és nézek helyette másikat. Nem tudom 5e pofátlan ár-e érte ezek után.

    Eredetileg így nézett ki

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák