Új hozzászólás Aktív témák

  • EG0

    aktív tag

    válasz Jhonny06 #5079 üzenetére

    Megszagoltattam másokkal is Aventust, nagyjából osztják a véleményemet, hogy jó-jó, csak nothing special.
    Igen, nyári illatot nehéz nagyon különlegessé tenni, én speciel szívesebben fogom tovább hordani a Guerlain Hommeot, mint eme Creedet.
    Mondjuk én pl. Acqua di Gio-t se szeretem, pedig mennyire népszerű illat az is.
    Szóval ahogy találtam már alulértékelt illatokat (pl. ezt a Lanvint), úgy találom túltoltnak az Aventust. A tartóssága valóban remek, azt meg kell adnom neki.
    Egyébként van egy Jeremy nevű tenyérbemászó srác Youtube-on, aki megteszi azt a szívességet nekünk, hogy csini ámde nem parfümőrült csajokkal szagoltat illatokat. Ami nekem úgy lejön ezekből, hogy a "niche" illatokat kifejezetten nem részesíti előnyben az átlag.
    Ettől persze még mindenki azt fúj magára a 4 fal között, amit szeretne, nyilván én is élvezem a különféle illatokat, de nem árt tudni, hogy emberek között lehet, hogy egy tized annyiba kerülő illat népszerűbb lesz.
    Ebben a videóban pl. Versace - Eros sokkal jobban bejön csajszinak, a Creedel kb. nem is foglalkozik.

Új hozzászólás Aktív témák