Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atok666

    őstag

    válasz jjohn #79884 üzenetére

    Mai Duna peca eleg gyenge volt. Rengeteg geb, 2-3 40+ szilvaorru, meg egy-egy hasonlo meretu koncer es dever. 5 ora alatt nem sok. Szerencsere az ido jo volt :) (furge marna+fold+csonti volt teriteken)

    Atok

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz jjohn #79884 üzenetére

    Voltunk ott a héten, ( szerk: Megnéztem a képek adataiban, kedden) annyira nem akartam reklámozni...... :B
    Megtaláltam egyszerre a helyedet. De nagyon sáros volt a kövek közt, nem az igazi nekem. Pár száz méterre előbbre ültem le, ahol a legnagyobb kialakított hely van, itt kevés sár volt a kövek közt.
    Bedobtam a bolot, aztán lestem. Ilyen nincs, visszafele folyik a Duna, Győr fele vitte az úszót. Kb 1-1,5m-el kevesebb víz volt, mint amikor utóljára ottjártam.
    Na, mindegy, etetgettem, aztán bóló, csontival. Géb, géb, géb..nem sorolom tovább, hatványozzátok. :D
    Feedernek is csináltam beljebb egy etetést..géb..géb..géb...
    Aztán szinte megállt előttem a víz, utána jó irányba kezdett folyni. ;)
    Odajött egy sporttárs,aki a rugany mellett tolta, meg egy kutyát sétáltató nyugdíjas sporttárs, akivel múltkor is beszélgettem. Azt mondják pár hete fent volt a víz, akkor fogták a halat, most a vizet ismerőknek sem egyszerű. A víz folyásirányára azt mondták, a hajók elhaladása a főágon is befolyásolhatja, meg az erőmű működése.
    Eltettem a csontit, gébiszonyom lett, kukoricával és pellettel próbálkoztam.
    Halat sokat fogtam, már ha a gébet annak lehet hívni......Igazi halat egyet, egy kilós dévért methoddal. Jó idő volt, csönd, Dunapart......Ennyi. Idén nem megyek már, az tuti, a közeli tóra még kinézek ha jó idő lesz.
    Itt ültem, de a leírásból biztos ráismertél. Ignácot szélfogónak állítottam ide, mellette szélárnyék volt. Legyen haszna ha már ilyen magas..... ;]

    Estefelei csendélet. A szó szoros értelmében csendélet. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák