Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz Peat;) #927 üzenetére

    Hmm, végre egy matchhorgász.:C
    Fáradt vagyok holnap írok bővebben, de adok gyorsan pár tanácsot.
    Lehet kapni a horgászboltba 1000ft körül sprayt a zsinórra amivel jobban sülyed, nekem bevált, és nagyon sokáig elég, ajánlani tudom.
    Ha fodrozódik a víz, akkor, igen:(, sajna egy keményebb úszó kell:(, javaslatom olyan uszót válasz aminek van vékony carbon anntennája, azaz úszótest=>carbonszál=>megvastagodás/bóbita/, ez azért előnyös, mert az áramló vízben sokkal jobban egyhelyben marad, mivel a víz a felszínen áramlik jobban, és itt a vékony carbonszál miatt nem tud annyira belekapni.
    Ha változékony időben nem látod az úszót a legjobb megoldás ha fogsz egy fekete alkoholos filcet és feketére fested az antennát, meg fogsz lepődni mekkora a különbség.
    Ami még probléma lehet, hogy nem megfelelően, sülyeszted a zsinórt, nagyon sokan beleesnek ebbe a hibába, hogy csak a botspiccét mártják a vízbe holott, egy erőteljes kirántás is szükséges, majd mégegyszer.
    Nem tudom, milyen, úszóval horgásztál, nekem a carbonszálas úszók közül egy 6grammos, stabilan egyhelybe maradt tavaly a Dunán, és /földes/ kajával, tudtam sorozatban keszegeket fogni.
    Igazából én használtam, Exner úszókat is, de a Perfekt se rossz, ezek még nem is a legmagasabb árkategória. Be fogok szerezni egy, najó 2Erdeistyleos wraglert, csakhát a carbonszálas 1500:(, a furulyaantennás 2000.:(
    Remélem tudtam segíteni.
    Ha csak sima tó kell akkor itt van a Farmertó, dunavarsányon, közepes kajával, sorozatban tudsz pontyotfogni, ugyan nem nádasos, hanem bányató, de szórakozásnak nem utolsó.:)

Új hozzászólás Aktív témák