Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz #16741888 #933 üzenetére

    Köszi a választ, egy sprayt biztos veszek majd próbára leglább, ha javul az idő akkor még biztos jövök ebbe a topikba kérdezősködni :) (egyébként vmi márkás úszóm van, majd veszem fáradságot és beírogatom mindennek a típusát a közeljövőben) . Ami segítség mindenképp kéne majd, az uszós rögzítési fajták, én csak azt ismerem amikor gumit fűzök át a zsinóron(van külön gumi erre és elég olcsó is) és az uszó pedig csúszkál szabadon, a vízben meg eléri a beállított eresztéket. Viszont előfordult már olyan h a fenekezővel voltak kapások a matchnél meg elmaradtak vmiért, tehát a fenéken akartam próbálni úszózni, de ehhez nem jó a gumis rögzítési módszer mert ha beállítom mondjuk a 3 méteres mélységet a zsinórón akkor át kell h tekerejem bedobás előtt a gyűrűkön, és a dobásnál nagyon össze vissza megy a cucc meg el is állítódik. Erre van vmi megoldás?
    A bányatavat meg köszi egyszer lehet megpróbálom de én azt szeretem amikor 20-30 méterre pl ott a nádas és a tövébe kell dobálni mert ott a hal:) Balatonon egyszer szakadtam csak be, akkor is bementem érte, de szerencsére már kialakult egy jó dobásérzék nálam, fenekezővel egy másik tavon pl csak nádtőben lehetett pontyot fogni, hát volt hogy pár centire ment be a nád elé 30-40 méterre a cucc, persze akadás is volt sok :)) de érdekes h mennyire meg lehet tanulni szélcsendben a célzást és távolságérzéket, vannak akik 5 centis pontosággal simán bevágják a cuccot 100-ból 90-szer :R

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák