Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz iceQ! #78491 üzenetére

    Na, ezek pozitív infók, köszi! :K Ha nem leszek nagyon hulla így éjszakás után, akkor megnézem. :)

    A Zéé
    A Nevist használom, nem az a kopogós merev. Alul ki van merevítve, felül viszont "csak" a vászonanyag + a hátoldal merevítése van (ami amúgy szerintem elegendő). Viszont kellően bőre vannak szabva a fakkok, elférnek benne nagyobb orsók is.
    A másik ránézésre is a klasszikus merev zsák, ami biztosan ellenállóbb a külső behatásokal szemben, cserébe szűkebbek a fakkok (Nevisből van nekem szinte ugyanilyen merev is, annál ez a helyzet. Ezek amúgy gyanúsan egy kaptafára készülnek, valszeg ugyanott, csak némi esztétikai-funkcionális különbséggel, de a nyakam tenném rá hogy az "alap" nagyrészt ugyanaz ebben a kategóriában, Frenetic, Nevis, Carp Zoom, Feeder Competition stb.). Én mindkettőt szeretem, a merevbe az érzékenyebb match, bolo, feedereket szoktam vinni, illetve ha "dzsungelpeca" van és nem túl baráti helyre kell lepakolni a bottartót (kövezés, dzsindzsa stb.) akkor is ezt viszem, amúgy meg a másik tágasabb, több cucc elfér benne, merítőnyél, úszótartó, előketartó, néha ilyeneket is belesuvasztok.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák