Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz A_ScHuLcZ #77060 üzenetére

    ÉJszaka jó szokott lenni nyáron , amur elvileg szereti a dög hőséget de arra is biztosabb az éjszaka. Csónakomnál nádas van , sokszor rágják ott az amurok a nádat este sötétedés környékén, vagy éjszaka, ha jövök ki hallom csapkodják a vízre a nádszálakat, ha lassan jövök egész közel vagyok már és még mindig tépi a nádat már a csónak orra majdnem hozzáér mikor elugrik. Bamba egy jószág. :) De mindig este kezdik ezt amikor már olyan félhomály van, napközben max valami nagyon csendes részen ha nagyon éhes akkor látni ilyet.

    Nyáron tűző napon bokroknál pontyra. Amurra pedig olyan helyen ahol egybefüggően sekély és nincs zavarva. Épp írtam a napokban, hogy bokrok előtt fogom a vörösszárnyút nyáron , és a pontyot kerülném. Erre szerdán úgy jártam kb 5 perce ha pecáztam és csalihalazás közben spiccboton jött a ponty. Jól szétzavarta a helyet és eltörte a horgot. Kellett emlegessem a pontyokat a bokroknál. :) 1 maroknyi bodorkás etetőanyag volt az etetés és 5 perc kellett a pontykapáshoz olyan du-án 5 óra környéke, de olyan partoldalban ahol erdő van a parton árnyék volt a vízen, és bokor elé horgászva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák