Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz BogyóBP #67931 üzenetére

    Ezen ne sértődj meg, semmi rosszindulat nincs bennem, de néha úgy érzem, Te túlságosan komolyan veszed, tényleg maximalista módon a pecát.
    Bármilyen cuccot megvehetsz, ha alaposan teszteled, nézegeted, találsz hibát.
    Ezek használati tárgyak, és nem tökéletesek. Használni kell, amire való. Felesleges túlagyalni.
    Én ezért nem is veszek drága cuccot, most tudnék már százezres cuccokat venni, de minek..Nem azon múlik az élmény. Megértem, aki versenyez, számít egy leakadt hal is, tényleg megveszi a sneci alatt is nyélből hajló rugalmas pálcát...Vagy van elb@szni való zséje Szép kártyán (most beszóltam Vendingo-nak :DDD ), de szerintem az élményt nem a felszerelés adja. Többet jelent egy szerencsésen választott hely, nyugodt környezet, vagy jó időben lenni jó helyen..... :) Jó partnerrel esetleg....
    Azt mondom, horgásszál, és ne horgászbotozzál..... :) Felesleges a legjobb technikát beszerezni, nem ezen múlik. :)
    Írom ezt mindenféle rosszindulat nélkül, mert néha bizony mindannyian beleesünk ebbe a csapdába, hogy a felszerelést túlértékeljük. :K

Új hozzászólás Aktív témák