Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Kimentem délután a Rábcára. Megborotválkoztam, mert hát mondjátok hogy szakáll nélkül a nyerő.... :D

    Csonti témához: Vannak gilisztás, élőcsalis horgok, aminek a szárán vannak kis szakállak. Ez csontival nem működne..? Esetleg ezekkel: [link] ?

    Minimál pecán voltam, jött az asszony, gyékény, szék, hátizsák....Jól jönnek a teleszkópos botok.... :D
    Gyakorlatilag áll a víz a Rábcán. Zsilipen csurog át a víz, egy minimális. Így feljött a növényzet:

    A zsilip alatt azért volt pár tisztás, ahova be lehetett pakolni, két feederrel kezdtem, egy sima gubancgátlós, és egy method.
    Ennyi víz jön a zsilipen:

    Folyamatos piszkálás volt a spicceken, de nem nagyon fogtam semmit. Elpakoltam egyik feedert, és elő került a Bóló. Innentől kezdve kukoricával elkezdtem fogni a bodorkákat, 20-30 dekásak, néha egy veresszárnyú. Fa alatti, hűs helyet kerestem, sajnos az 5m-es bottal nehéz volt hadakozni....
    A pecának a nyugat felől jövő sötét felhők, esőszag, időkép-figyelmeztetés vetett véget. Szépen hűlt a levegő, 22 fok van.....Istenem, de örülök neki..... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák