Új hozzászólás Aktív témák

  • aladarazurbe

    csendes tag

    A gyerekekkel lementünk  a dunára szombaton napközben feederezni (óbudai kiság).
    Szerencsésen alakultak dolgaink: egyrészt spontán fórumtársi támogatást kaptunk szgzuri személyében. Köszönet mégegyszer a tanácsokért.

    Másrészt alapos kapástalanságot követően egyet gondoltam és hungarocellgolyót tettem az egyszem csonti mellé, a kábé 12-14es horogra (0,16mm fluo előke).
    Megváltozott a helyzet és egy leánykoncért sikerült szákba terelni. A másik készségen maradt a csak csonti, de semmi nem mutatkozott.
    Itt a horog is nagyobb volt kissé.Mihelyt a nyerő kombinációra szereltem szintén érdeklődést tapasztaltam.
    Összesen 3db ~30 dekás leánykoncért fogtunk, mely mellé jópár rontott kapás is társult, majd alábbhagyott az érdeklődés.Kiváncsiságkép az egyik cejgot alább dobtam etető nélkül, mely egy ép méretes márnát eredményezett.
    Ez volt életem első méretes torpedója! (egyben a nap első elvihető hala)
    Volt ugyanott mégegy hasonló, de az lefordult mielőtt megmutatta volna magát.
    Ez a 200gros kosarakkal fenekezés számomra nem egy élménypeca, sajnos alig érezni a halat, de pillanatnyilag nem tudok jobbat erre a pályára.

    Betettünk egy emelt fenekezőt a kövezés lábához néhány szál gilisztával és csontival harcsát remélve, de nem mutatkozott érdeklődés rá.
    Késő délutánra piszokul lehűlt a levegő, igy hazafele vettük az irányt.

Új hozzászólás Aktív témák