Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz Interceptor #54509 üzenetére

    Harcsa megakasztása ha sikerül akkor ha nem talál akadót ki tudtad volna venni mint a busát , ebben a méretben. A megakasztás az kuttyogató 50 librás bottal 80-as zsinórral teljes erőből bevágva is többször probléma. Azzal is van bőven olyan eset mikor lefordul pár másodperc után. Nem tudom milyen %-os arány lenne egy ilyen finom pergetővel megakasztani . Kifárasztása valószínű gyorsabb lett volna mint a kabátba akadt busának. De ha van valami akadó a környéken és nem lehet emelni a bottal , ott járkál percekig (órákig) akkor game over.

    Gumihalazni nagyon sokféleképpen lehet. Extrém példát amit mondtam a 30-as fonottal 30grammos fejjel állóvízen, harcsázó bottal. Elképzelheted mennyire gyorsan esik vissza ilyen fejjel főleg kicsit messzebb dobva. Mégis fogja vele a süllőket is . MIlyen gyorsan kell húzni ezt , hogy ne szántsa fel a medret. :) Ezt vesd össze azzal, hogy 3 grammos vagy 5 grammos legyen a fej. :) Az már egy nagyon finomhangolása a kérdésnek . De meg kell próbálni ha úgy érzed, mert olyan ez a peca néha kis dolgokon múlik . Lehet én is egyszer kipróbálom de nagyon furcsán érezném magam egy ilyen pálcával ragadozókra eleinte. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák