Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    Sikerült rekordot dönteni, kb 3kg körüli balin az újpesti öbölből és egyben legnagyobb eddigi halam élő vízből:

    Sajnos csak így tudtam fotózni a mérete miatt, ma este 9-kor fogtam, elég nagy erő volt benne a parton is, le kellett fogni(nem látszik, de vékony vízben volt a fotózás alatt). Egy kézzel csak kopoltyú fedél alá nyúlva tudtam volna szerintem felemelve tartani, de inkább nem próbálkoztam ezzel, meg baromi izgatott voltam :N Ami érdekes, hogy öbölből eddig maximum 1-1,25 kg-osok jöttek, és szinte mind bentről, de ez a parttól kb 3-4 méterre vágott rá iszonyat erővel meg csobbanással, mellettem kb 30-40 méterre lévő két idősebb horgász is figyelt mi a fene van. A már szakadt megtört kék holos 7cm-es thrillre jött, 3-as horog egyik ága akadt csak így könnyen kijött a szájából. Végül le kellett tennem a botot a földre, mivel a visszaengedéshez kellett mind a két kezem. Jó súlya volt a halnak, a kép nem tudom mennyire adja vissza a méretét/hosszát, nem túl előnyös fotó kicsit magasabbra kellett tartani a telót, hogy a képen benne legyen a hal teljes hossza :DD Elengedés pillanatában mögöttem fentről a járdáról konkrétan rám üvöltött valaki arra járó nézelődő, hogy ne engedjem vissza(gondolom el akarta rakni), de nem érdekelt és mondtam visszaengedem, erre újra valamivel már halkabban, hogy miért engedem vissza, erre már nem válaszoltam mert úgysem értette volna :D

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák