Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    Topikgazda

    válasz vendingo #31735 üzenetére

    No akkor nézzük sorban:

    - a tó kb 100mx300m
    - infrastruktúra 2 db tábori budi (komoly, semmi nincs)
    - halfauna: javarészt ottani ívású pontyok, mi csak sodrófának hívjuk őket. 2-3 kg közöttiből nagyon sok van, nagyon jó erőben vannak. Emellett van keszeg és kárász, amur is szép számmal, bár a halfogás javarészt a pontyról szól
    - be lehet állni a be-és a kipakolás erejéig a vízpartra, utána ki kell állni parkolóba az autóval. Sátorozni elvileg lehet, ha valaki úgy jönne szóljon, mert előtte egy héttel lemegyek beszélni a halőrrel letisztázni mindent.
    - Korábban összefoglaltam: rakóra 2 tagos topszet elég, a vízmélység kb 1,5m ebben a távolságban. Szemessel a pontyos, etetőanyaggal az egyéb halat is oda lehet állítani. Minden egyéb horgászmódszer eredményes lehet, a patakmeder 45m körül van, matchbotra is ki lehet állítani a halat 20-25m-re. Bojlival szerintem felesleges csalizni, dupla 20-ast is a 3 kg-os veszi fel. Pergetni nem lehet.
    - Nagy halak vannak, 7-8-9 kg-os pontyokat rakóval is fogtam, 7 kg amúrt is, szóval van benne, de a kicsik általában elverik a nagyobbakat.

Új hozzászólás Aktív témák